Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O co w tym chodzi? – Grupa wsparcia
Czasami instrukcja nie uwzględnia specyficznych sytuacji, jest niejasna albo jest po prostu źle napisana. Uzus graczy albo fachowe jej przetłumaczenie z języka źródłowego może pomóc. Czasami jednak po prostu trzeba się umówić na jej interpretację.

Pierwsza pytanie prośba: potrafi ktoś to dobrze przetłumaczyć? Shogun magnetyczny – instrukcja
Odpowiedz
Wrzucam instrukcje do Shoguna http://s000.tinyupload.com/index.php?fil...7911989419

A tutaj są zdjęcia instrukcji z pudełka gdyby ktoś miał ochotę pobawić się w edytowanie obrazków http://s000.tinyupload.com/index.php?fil...2551373368
Odpowiedz
Dzięki. To na podstawie tłumaczeń i skanów zmontowałem polską wersję instrukcji do Szoguna Ravensburgera.
Może się komuś przyda.
Instrukcja – Szogun Ravensburgera ::
Odpowiedz
Mam dylemat. Do zrobienia jest turniej, który nie powinien trwać dłużej niż 1,5 godziny, chętnych może być sporo a wybrać muszę pomiędzy Star Realms i Dominion (podstawka). Pewnie przed turniejem trzeba będzie wytłumaczyć zasady. No i nie wiem, która z wymienionych gier bardziej pasuje.
Odpowiedz
(10-13-2017, 11:43)Mamert napisał(a): Mam dylemat. Do zrobienia jest turniej, który nie powinien trwać dłużej niż 1,5 godziny, chętnych może być sporo a wybrać muszę pomiędzy Star Realms i Dominion (podstawka). Pewnie przed turniejem trzeba będzie wytłumaczyć zasady. No i nie wiem, która z wymienionych gier bardziej pasuje.

Zdecydownie Dominion.
- 2-4 graczy
- mniej zasad
- 10 kart w wersji podstawowej

Dla kogoś kto widział deck-buildera wcześniej większość zasad bedzie oczywista.

K
Odpowiedz
(10-13-2017, 15:10)ChrumChrum napisał(a):
(10-13-2017, 11:43)Mamert napisał(a): Mam dylemat. Do zrobienia jest turniej, który nie powinien trwać dłużej niż 1,5 godziny, chętnych może być sporo a wybrać muszę pomiędzy Star Realms i Dominion (podstawka). Pewnie przed turniejem trzeba będzie wytłumaczyć zasady. No i nie wiem, która z wymienionych gier bardziej pasuje.

Zdecydownie Dominion.
- 2-4 graczy
- mniej zasad

K
Masz rację. Dzięki, że przyniosłeś te karty. Po rozgrywce z Tobą w Star Realmsów, w ostatni piątek widzę, że nie da się jej raz dwa opanować a tym bardziej wytłumaczyć. Dominiona można się nauczyć w trakcie gry. W zasadzie po dwóch-trzech turach. A przy Star Realmsie dochodzi jeszcze zabawa z parowaniem itd. Mam odpowiedź na pytanie! :-)
Z drugiej strony, mimo że nie skończyliśmy partii, ten Star Realms jest całkiem do rzeczy.
Odpowiedz
(10-14-2017, 09:55)Mamert napisał(a):
(10-13-2017, 15:10)ChrumChrum napisał(a):

Zdecydownie Dominion.
- 2-4 graczy
- mniej zasad

K
Masz rację. Dzięki, że przyniosłeś te karty. Po rozgrywce z Tobą w Star Realmsów, w ostatni piątek widzę, że nie da się jej raz dwa opanować a tym bardziej wytłumaczyć. Dominiona można się nauczyć w trakcie gry. W zasadzie po dwóch-trzech turach. A przy Star Realmsie dochodzi jeszcze zabawa z parowaniem itd. Mam odpowiedź na pytanie! :-)
Z drugiej strony, mimo że nie skończyliśmy partii, ten Star Realms jest całkiem do rzeczy.

Hmm to w takim razie z kim ja wczoraj grałem w Star Realms? ;> Ja też myślę że Dominion będzie lepszą opcją.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości