Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piąteczek - z domowej półki
Krótko i na temat.
Tu piszemy, co przyniesiemy z domu i w co chcemy zagrać w klubie albo co byście chcieli aby ktoś przyniósł z domu Wink

Może, aby nie mnożyć odpowiedzi edytujmy wpisy.

Ja, na ten przykład, w ten piątek (22.09.2017r.) przyniosę Gearworld the Borderlands i Jerusalem.
Na specjalną prośbę Sławka w piątek (29.09.2017r.) będę dysponował Podróżami Marco Polo - równolegle z uczestnictwem w konkursie postaram się wytłumaczyć zasady i przetrenować przed sobotą. Problemem może się okazać jednakże stan zdrowia Matiego - to temat rozwojowy i może się zdarzyć że wszystko przestanie być aktualne Sad
Odpowiedz
E skoro je bierzesz, to ja nie tacham w tym tyglu Scythe, ale jeżeli ktoś będzie chciał w to pograć, to tu można się tutaj umówić. Chętnie zbiorę również ekipę na dogłębne przegranie Dominiona z wszystkimi polskimi dodatkami.
Odpowiedz
(09-21-2017, 11:57)Mamert napisał(a): E skoro je bierzesz, to ja nie tacham w tym tyglu Scythe, ale jeżeli ktoś będzie chciał w to pograć, to tu można się tutaj umówić. Chętnie zbiorę również ekipę na dogłębne przegranie Dominiona z wszystkimi polskimi dodatkami.

Jak wiesz wciąż coś biorę, więc się nie przejmuj - trochę liczę że teraz o tym, że biorę będzie wiedziało więcej niż nasza stała 4-ka / 5-ka.
Scythe bym zagrał ale nie wiem co miałbym zrobić z Matim Undecided
Odpowiedz
Na pewno znajdzie sobie zajęcie! Wink
Jakby co to ja poszukuję osoby która poprowadziła by grę w Alcatraz. I oczywiście chętnych.
Odpowiedz
(09-21-2017, 11:57)Mamert napisał(a): E skoro je bierzesz, to ja nie tacham w tym tyglu Scythe, ale jeżeli ktoś będzie chciał w to pograć, to tu można się tutaj umówić. Chętnie zbiorę również ekipę na dogłębne przegranie Dominiona z wszystkimi polskimi dodatkami.

Mamert ja chętnie na Dominiona się piszę jak będziesz zbierał ekipę :Smile
Odpowiedz
No i przyniosłem Scythe chociaż nie udało mi się zagrać to był grany, co mnie cieszy. Nie wiem jak wrażenia po rozgrywce?
Sławek przyniósł natomiast Vikings Gone Wild z Games Factory, która to gra jakoś nie potrafiła mnie skusić na Wspieram.to i szczerze mówiąc od ostatniego piątku żałuję, bo okazała się naprawdę zacna. Karcianka deck building, bardziej w stylu Rune Age niż Dominion. Z rozbudowanymi opcjami różnorodnych talii do wyboru z elementami worker placement i opcjami militarnymi. Niby kolejna permutacja na podobny temat jednak moim zdaniem dowód, że w dziedzinie deck building jeszcze nie wszystko zostało powiedziane :-).
Odpowiedz
(09-23-2017, 14:04)Mamert napisał(a): No i przyniosłem Scythe chociaż nie udało mi się zagrać to był grany, co mnie cieszy. Nie wiem jak wrażenia po rozgrywce?

Wrażenia po rozgrywce pozytywne, choć można by było zagrać lepiej gdyby się znało warunki zwycięstwa Tongue
A i tak nikt nie przebije Asi, która na wieść o powstaniu Ligi Kobiet oświadczyła że kobietą nie jest Big Grin
Odpowiedz
moge przynieść Vikings Gone Wild (2-4) lub Królestwo w budowie+Nomadzi+Rozdroża (2-5) lub Wojownicy Midgardu (2-4)

chętnie pogram w Dominiona, dawno nie grałem, a bardzo mi się ta gra podoba Smile
Odpowiedz
Będzie turniej więc raczej nic bardzo długiego. Mi się podobał Vikings Gone Wild.
Odpowiedz
(09-25-2017, 07:18)Nimsarn napisał(a):
(09-23-2017, 14:04)Mamert napisał(a): No i przyniosłem Scythe chociaż nie udało mi się zagrać to był grany, co mnie cieszy. Nie wiem jak wrażenia po rozgrywce?

Wrażenia po rozgrywce pozytywne, choć można by było zagrać lepiej gdyby się znało warunki zwycięstwa Tongue
A i tak nikt nie przebije Asi, która na wieść o powstaniu Ligi Kobiet oświadczyła że kobietą nie jest Big Grin

Rozgrywka Scythe jak zwykle w doborowym gronie, choć hałas był tak duży że ciężko mi się było skupić. Takie gry dobrze się rozgrywa w ciszy i spokoju. Czekam aż Mamert przyniesie z nowym dodatkiem Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości