Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piąteczek - z domowej półki
(09-25-2017, 07:18)Nimsarn napisał(a):
(09-23-2017, 14:04)Mamert napisał(a): No i przyniosłem Scythe chociaż nie udało mi się zagrać to był grany, co mnie cieszy. Nie wiem jak wrażenia po rozgrywce?

Wrażenia po rozgrywce pozytywne, choć można by było zagrać lepiej gdyby się znało warunki zwycięstwa Tongue
A i tak nikt nie przebije Asi, która na wieść o powstaniu Ligi Kobiet oświadczyła że kobietą nie jest Big Grin

haha, tak to jest siedząc między sześcioma facetami z czego trzech stwierdza że zakłada Ligę Kobiet ,można zgłupieć i zatracić swoją tożsamość Tongue
Nimsarn w Scytha grałam drugi raz, choć zazwyczaj to ja jestem tym Świeżaczkiem  grającym pierwszy raz więc doskonale Cię rozumiem, gra jak dla mnie mega, zabawa przednia i trzeba to będzie jeszcze nie raz powtórzyć Smile
Odpowiedz
(09-27-2017, 21:20)Asia F. napisał(a): haha, tak to jest siedząc między sześcioma facetami z czego trzech stwierdza że zakłada Ligę Kobiet ,można zgłupieć i zatracić swoją tożsamość Tongue
Nimsarn w Scytha grałam drugi raz, choć zazwyczaj to ja jestem tym Świeżaczkiem  grającym pierwszy raz więc doskonale Cię rozumiem, gra jak dla mnie mega, zabawa przednia i trzeba to będzie jeszcze nie raz powtórzyć Smile

Ha, ja też (mam 12 lat . Wink ) grałem drugi raz Angel
Ale grało się przednie - głównie z powodu ekipy Sleepy
Odpowiedz
No to pora się umawiać. Ja na piątek biorę, jak zwykle ostatnimi czasy Scythe. Jeden kolega z "Farmerów" chce ją poznać a mnie namawiać nie trzeba :-). Jeżeli ktoś ma ochotę na partyjkę to zostało pięć miejsc przy planszy.
Odpowiedz
(09-30-2017, 20:30)Mamert napisał(a): No to pora się umawiać. Ja na piątek biorę, jak zwykle ostatnimi czasy Scythe. Jeden kolega z "Farmerów" chce ją poznać a mnie namawiać nie trzeba :-). Jeżeli ktoś ma ochotę na partyjkę to zostało pięć miejsc przy planszy.

ja zawsze chętnie zagram Smile

zaklepuje Bjorn'a na piżmowole Big Grin
Odpowiedz
Ja też chętnie zagram. A i pewnie Stachu, bo wiem że gra mu się podoba.
Odpowiedz
(09-30-2017, 21:54)Danny napisał(a): Ja też chętnie zagram. A i pewnie Stachu, bo wiem że gra mu się podoba.

To jest nas pięcioro. Zostały dwa miejsca.
Odpowiedz
Ja na piątek znów zostałem zaklepany z Marco Polo, ale wezmę jeszcze Jerusalem..
Odpowiedz
Jestem chętny na sythe o ile jeszcze miejsce się znajdzie Wink
Odpowiedz
(10-03-2017, 23:26)celmer napisał(a): Jestem chętny na sythe o ile jeszcze miejsce się znajdzie Wink

Znajdzie się :-)
Odpowiedz
No i co tu w piątek? Czy ktoś przyniesie jakąś swoją gierkę? Był pomysł, żeby Battalię rozkminić. Można by w końcu. Jest w bibliotece Ad Astry. To akurat na 4 osoby.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości