Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piąteczek - z domowej półki
Dobrze, że przypominasz.
Właśnie napisałem do Błażeja, co by Rexa przytargał Cool
Odpowiedz
(10-11-2017, 13:28)Nimsarn napisał(a): Dobrze, że przypominasz.
Właśnie napisałem do Błażeja, co by Rexa przytargał Cool

A rzeczywiści wspominał dzisiaj. Pewnie jako wielbiciel Twilight Imperium również powinienem się zaznajomić z tą gierką.
Odpowiedz
Królestwo w Budowie z 2 dodatkami ?

byłby ktoś chętny? w 6 osób na 6 "ćwiartkach"Smile (nie 4rech) po 30 domków (nie 40) ...Sprawdzone , ponoć dobrze sie gra skaluje.
Odpowiedz
Ja jestem chętny. W tym tygodniu nie ma Piątku z planszówkami (info na wypadek), ale w następny czemu nie. Miałem ostatnio przyjemność grać w 5 osób z dodatkiem Nomadzi i było fajnie. Chociaż ilość osób w rozgrywce bardzo zmienia sytuację na planszy.
Odpowiedz
Jak dobrze pójdzie to na następny piątek będę miał już Runebound ale nie będę brał bo jeszcze muszę ogarnąć zasady, chyba że ktoś już zna. Mogę jeszcze przytargać Relica.
Odpowiedz
Ja z chęcią zagram w Królestwo  Smile Tylko ja będę pewnie najszybciej koło 20, więc może się załapię na drugą turę  Wink Jak coś to jeszcze dam znać  Smile
Odpowiedz
W sumie przytargaj Relica. Jak się nagramy w królestwo to można usiąść do dłuższej gierki :-).
Odpowiedz
Ja pewnie dalej będę szlifował Marco Polo - o ile przyjdę Undecided
Odpowiedz
Aaaaargh! Oszaleję! Za dużo gier, za dużo opcji, za mało czasu.
Odpowiedz
(10-30-2017, 09:26)Mamert napisał(a): W sumie przytargaj Relica. Jak się nagramy w królestwo to można usiąść do dłuższej gierki :-).

Spoko zabiorę Relica.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości