Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piąteczek - z domowej półki
Hej padło ostatnio hasło żeby przynieść Scythe na piątek 1 grudnia :-). Zbieram więc ekipę. Czy ktoś reflektuje?
Odpowiedz
Nie mówię nie, ale, z uwagi na to że Mati prawdopodobnie pozostanie w domu, zabieram ze sobą Apacze i Komancze, Marco Polo  i /albo GearWorld i Il Veccho - taki zemnie wyrodny ojciec Cool
Odpowiedz
Może w końcu weźmiemy się za Battalie? Ja i Asia jesteśmy chętni. Oczywiście weźmiemy też TM z dodatkiem Wenus dla tych którzy chcą zagrać. To tak na następny piątek t.j. 08.12.
Odpowiedz
(12-02-2017, 19:53)Danny napisał(a): Może w końcu weźmiemy się za Battalie? Ja i Asia jesteśmy chętni. Oczywiście weźmiemy też TM z dodatkiem Wenus dla tych którzy chcą zagrać. To tak na następny piątek t.j. 08.12.

To co Baattalia dzisiaj? W zeszłym tygodniu rozgrywka w Terraformację była naprawdę zacna. A Battalię rozpykałem z półtora roku temu, ale nic już nie pamiętam :-( bo nie było z kim zagrać po drodze. Połączenie deck building z elementami product placement i area control.
Odpowiedz
Na kolejny piątek t.j 12.01 zbieram ekipę na Relica, dziś zamówiłem dodatek dla 6 osób i możliwością pvp, więc rozgrywka będzie ciekawsza. Na tą chwilę zdeklarowali Mamert i Piotrek, więc ze mną i Asią są już 4 osoby, jak będzie większe zainteresowanie to Asia może oddać jedno miejsce.

P.S. Jako że rozgrywka trwa dość długo to trzeba by zacząć ok 18-18:30, im szybciej tym lepiej.
Odpowiedz
Wiem, że ekipa do Relica się już zebrała i tak trochę niecenzuralnie kolegom koło ogona robić.
Ale, chyba już mogę się pochwalić: pewna paczka już na mnie czeka w metalowej szafie listonosza a w środku niespodzianka!
W domu rozpakuje (może zrobię zdjęcia!) a na sali ogramy Big Grin

Oczy wiście Mati zabierze Wyrocznie Delficką...
Odpowiedz
co masz Radek, napisz, bo nie zagram Smile

Gearwold 2 ? hihi
Odpowiedz
Ekipa od Relica rozegrała relica Smile i było fajnie! "Wyrocznia Dalficka" czeka, ale.... jest społeczne zapotrzebowanie na Blood Rage Big Grin więc przynoszę. Mamy jeszcze jedno wolne miejsce jeżeli ktoś reflektuje.
Odpowiedz
(01-18-2018, 09:33)Mamert napisał(a): Ekipa od Relica rozegrała relica Smile i było fajnie! "Wyrocznia Dalficka" czeka, ale.... jest społeczne zapotrzebowanie na Blood Rage Big Grin więc przynoszę. Mamy jeszcze jedno wolne miejsce jeżeli ktoś reflektuje.

Ja w Blooda odpadam - Mati za to zawsze i wszędzie Sleepy Wyrocznię już dziś pakuję tak samo Farlight. Tylko, że jutro jest jeszcze pokaz konkursowy... Dodgy
Odpowiedz
królestwo w budowie z dwoma dodatkami na 5 osób , lub eksperymentalnie na 6 osób - mam dodatkowe domki w kolorze ziolonym !! Smile))) ktos sie pisze na kilka partyjek 2-3 razy bym zagral na roznych losowych planszach....
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości