Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze drobne potrzeby
Nie jestem autorem tego tematu, bo pomysł należał do Piotra
Chciałbym alby to było, to miejsce w którym piszemy nasze drobne potrzeby planszówkowe, których wartość jest niższa od ew. przesyłki, celem stworzenia wspólnego zamówienia.

Mi brakuje obecnie jednego drewnianego sześcianu, w małym rozmiarze, koloru zielonego...
Odpowiedz
Na początku przyszłego miesiąca chcemy zrobić planszówkowy remanent w grach klubowych. Wtedy pierwsze zamówienie, żeby uzupełnić brakujące elementy wyszłoby jakoś 8-10 października.
Odpowiedz
Photo 
potrzebuję 1 sztukę statek czarny Wink

[Obrazek: 500_500_productGfx_9e0ef608faebfcc8ae4dc696d26bbf06.jpg]

mepel.pl/statek

jakby ktoś robił zakupy , prosze o kontakt , nie spieszy się Tongue
Odpowiedz
Jakoś w najbliższym czasie będziemy robić zamówienie do Mepla po brakujące części. Zostało nam tylko sprawdzenie wymiarów brakujących kostek. Dlatego jeżeli ktoś chce dołączyć się do zamówienia to najwyższy czas :-)
Odpowiedz
To już w przyszłym tygodniu w poniedziałek robimy zbiorcze zamówienie o części zamienne do Mepla. Tak więc zostało jeszcze kilka dni na dopisanie swoich potrzeb.
Sławek czy to co wrzuciłeś tutaj nadal jest aktualne? Nimsarn najlepiej wrzuć tutaj, albo prześlij do mnie linka do tego elementu który potrzebujesz.
Rozliczenie po przyjściu zamówienia w gotówce.
Odpowiedz
https://mepel.pl/drewniany-szescian-kost...n-cube-8mm

Na razie 1 zielona.
Odpowiedz
Ok. mam już przesyłkę z Mepla. Części zabiorę na najbliższy Piątek z planszówkami. To wszystko jakieś groszowe, groszowe sprawy, proszę przygotujcie drobne bo będzie problem.
Odpowiedz
Hejka. Poprzednia akcja się udała.
Jeżeli ktoś będzie robiła zakupy w Meplu chętnie się dołącza bo potrzebuję kilka drobnych rzeczy.

:-)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości