Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkursy
Każdy lubi od czasu do czasu coś wygrać  Smile Najfajniej wygrywa się w turniejach, ale istnieje również możliwość wygrania czegoś w konkursach organizowanych przez wydawców, dystrybutorów i innych ...ów  Wink Tutaj wrzucajmy informacje o takich właśnie zabawach  Smile

Na pierwszy ogień konkurs organizowany przez Krainę Gier Planszowych. Do wygrania jest gra Królestwo.
W celu wygrania trzeba zasubskrybować ich kanał na YouTube i podać 3 tytuły gier, które stanowią dla Was TOP 3.
Osobiście nie lubię tego typu konkursów ale może ktoś się skusi  Smile  Poniżej link do konkursu.

Kraina Gier Planszowych
Odpowiedz
Komu rebus komu?  Wink

[Obrazek: jakie_to_ziolo.jpg]

O jaką roślinę chodzi i gdzie ona występuje?

Do wygrania gra Niezłe Ziółka.

Szczegóły konkursu na stronie Games Fanatic
Odpowiedz
Podobno nie samymi planszówkami człowiek żyje  Wink a myślę, że w naszym gronie większość osób zna ten film i przynajmniej niektórzy chcieli by go mieć  Smile  Tak więc nie przedłużając jest szansa na wygranie egzemplarza filmu Strażnicy Galaktyki Vol.2 oraz płyty ze ścieżką dźwiękową z tego filmu. 
Podobno Strażnicy Galaktyki mają się pojawić w następnej części Avengers, tak więc, aby wygrać trzeba napisać krótki i zabawny dialog, który powinien mieć miejsce podczas pierwszego spotkania Rocketa i Starka  Smile  
Szczegóły konkursu na stronie Gildii

Wydaje mi się, że raczej mało osób bierze udział w konkursach, więc czy jak coś znajdę ciekawego to mam dalej wrzucać? A jeżeli tak to ograniczyć się tylko do planszówek, czy zamieszczać też inne w jakiś sposób związane z szeroko pojętą fantastyką?
Odpowiedz
(10-01-2017, 21:53)Bigix napisał(a): Podobno nie samymi planszówkami człowiek żyje  Wink  a myślę, że w naszym gronie większość osób zna ten film i przynajmniej niektórzy chcieli by go mieć  Smile  Tak więc nie przedłużając jest szansa na wygranie egzemplarza filmu Strażnicy Galaktyki Vol.2 oraz płyty ze ścieżką dźwiękową z tego filmu. 
Podobno Strażnicy Galaktyki mają się pojawić w następnej części Avengers, tak więc, aby wygrać trzeba napisać krótki i zabawny dialog, który powinien mieć miejsce podczas pierwszego spotkania Rocketa i Starka  Smile  
Szczegóły konkursu na stronie Gildii

Wydaje mi się, że raczej mało osób bierze udział w konkursach, więc czy jak coś znajdę ciekawego to mam dalej wrzucać? A jeżeli tak to ograniczyć się tylko do planszówek, czy zamieszczać też inne w jakiś sposób związane z szeroko pojętą fantastyką?

Moim zdaniem wrzucać! Jak pisałeś: Nie samymi planszówkami człowiek żyje.
Odpowiedz
W kolejnym konkursie można wygrać grę Królestwo Królików  Smile

[Obrazek: 3673095o.jpg]

Aby wygrać trzeba tutaj odpowiedzieć na kilka pytań związanych z grą Ewolucja. Czas do 08.10.2017 r.
Odpowiedz
Może ktoś ma ochotę wziąć udział w teleturnieju Milionerzy  Wink Empik ogłosił konkurs i do wygrania jest gra Milionerzy.

[Obrazek: milionerzy-gra-planszowa-b-iext51383262.jpg]

Aby wygrać trzeba wymyślić pytanie, które mogłoby się znaleźć w polskiej edycji programu. Czas do jutra czyli do 05.10.2017.
Odpowiedz
Może ktoś ma ochotę na KULLERVO   Big Grin

Aby wygrać trzeba napisać wierszyk, opowiadanie, albo coś narysować lub też zaśpiewać na temat swojego ulubionego miejsca ze Sródziemia  Smile

Do wygrania rzeczy ze zdjęcia. Czas do 15.10.2017r.

[Obrazek: talkien_1507010809.jpg]
Odpowiedz
konkursie do wygrania gra Karmaka.

[Obrazek: karmaka.png]

Aby wygrać należy napisać, która planszówka zasługuje na odrodzenie w nowym wcieleniu i jak powinno ono wyglądać. Czas do 10.10.2017r.
Odpowiedz
Osobiście nie mam instagrama, ale może ktoś ma i będzie chciał przytulić, tfu przeczytać te książki  Wink

[Obrazek: 22255058_1887755777907068_28523380590972...e=5A7E2DBA]
Odpowiedz
Chyba większość grała w Monopoly tak samo jak w Mario. A co powiecie na połączenie obu pozycji?  Smile

CD-Action organizuje konkurs, w którym do wygrania jest:

[Obrazek: Monopoly%20Gamer_178en.jpg]

Aby wziąć udział, należy wymyślić na jakiej grze mogłoby opierać się kolejne Monopoly. Trzeba podać tytuł gry, wskazać konkretną postać oraz jej zdolność i w jaki sposób można jej użyć w Monopoly. Czas do 11.10.2017.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości