Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magia i Myszy
Jak to bywa raz w miesiącu zbliża się święto Matki Boskiej Pieniężnej i już zastanawiam się nad kupnem gry. Asia gdzieś zauważyła grę Magia i Myszy, po recenzji wygląda fajnie, cena już jest mniej fajna ale nadal myślimy. Ktoś coś słyszał, grał może?
Odpowiedz
(09-30-2017, 21:34)Danny napisał(a): Jak to bywa raz w miesiącu zbliża się święto Matki Boskiej Pieniężnej i już zastanawiam się nad kupnem gry. Asia gdzieś zauważyła grę Magia i Myszy, po recenzji wygląda fajnie, cena już jest mniej fajna ale nadal myślimy. Ktoś coś słyszał, grał może?

Niestety tylko czytałem, ponoć fajna przygotówka w stylu Descent albo Imperium Atakuje. Rahdo ją chwalił:
Z chęciom bym zagrał Tongue
Odpowiedz
A ja dziś słyszałem sprzeczne opinie, ludzi którzy grali, więc dałem sobie na wstrzymanie. Zastanawiam się natomiast nad grą Battalia.
Odpowiedz
Fakt, jest wiele sprzecznych opinii a to że kampania za krótka, a to że zbyt losowa. Prawda jest taka, że cena może uwierać nawet po zakupie.
A Battalia jest w klubie - czeka na przetestowanie (ja się piszę).
Odpowiedz
Niezależnie od tego chętnie zagram w Magię i Myszy kiedy kupicie Big Grin .
A co do Battalii. Rzeczywiście chyba nikt w nią nie zagrał. Ma dość wysoki próg wejścia, ale bez przesady. Raz rozegrałem próbną partię sam ze sobą w domu. Gra hybryda. Budujesz deka, ale dodatkowo masz planszę i zdobywasz pola. Poruszasz się po planszy pionkiem bohatera a na dodatek opłacalność dobierania czy zagrywania kart regulują kalendarze. Mechanizm ten skonstruowany jest tak, że trąca już lekko o worker placement.
Odpowiedz
Hej, co do tematu Magii i Myszy to posiadam wersję pre-orderowa(jakieś dodatki miała). Jeśli się umówimy wcześniej mogę przynieść i "po prowadzić" bo jedna osobą w tej grze jest "Mistrzem Gry". Krótka recenzja w moim odczuciu to 80% gra planszówa w 20% RPG.
Odpowiedz
(10-09-2017, 15:13)Rals napisał(a): Hej, co do tematu Magii i Myszy to posiadam wersję pre-orderowa(jakieś dodatki miała). Jeśli się umówimy wcześniej mogę przynieść i "po prowadzić" bo jedna osobą w tej grze jest "Mistrzem Gry". Krótka recenzja w moim odczuciu to 80% gra planszówa w 20% RPG.

Ja się chętnie piszę. Pomyślimy nad jakimś terminem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości