Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Malifaux
#1
Czy jesteś gotów zaryzykować swoje życie w walce o wielkie bogactwo i moc? To twoja jedyna broń w świecie pełnym potworów, nekro-punków, ludzko-mechanicznych hybryd, kowbojów i głodnych władzy polityków. W Malifaux prowadzisz swoją załogę w walce o kontrolę „Wyłomu”, portalu pomiędzy Ziemią a światem bezgranicznej magii.”

Malifaux” to skirmiszowa gra figurkowa w skali 32 mm, w której gracz prowadzi "Załogę" składająca się z 7-10 modeli .Gracze walczą w sceneriach zawierających elementy steampunku, westernu, wschodniej Azji, wiktoriańskiego miasta, baśni i horroru. Modele posiadają zdolności i akcje łączące się w efektowne kombinacyjne i zagrania."Malifaux" z racji mechaniki bliżej do gry RPG rozgrywanej na stolę niż zwykłego bitewniaka. Ciekawostką jest fakt że w grze zamiast kości używa się talii kart, co przekłada się na ograniczone zasoby szczęścia i pecha, którymi można w ograniczonym stopniu zarządzać. 

Gramy w soboty- niedziele w siedzibie klubu. Zainteresowanych którzy chcą zobaczyć o co chodzi zapraszam na lekcję pokazowe w każdy weekend do siedziby klubu, Najlepiej wcześniej wysłać mi zapytanie na forum lub facebooku (Błażej Kosiński) w celu dogadania dogodne terminu, Na początek nie potrzebujecie niczego tylko chęci ponieważ modele a także wszystkie inne elementy z zapewniam. W takim wypadku zapraszam serdecznie.


Więcej informacji o grze znajdziecie:


Strona wydawcy-  https://www.wyrd-games.net/malifaux

[Obrazek: Malifaux%2BLeveticus.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości